Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/marmarai/public_html/site-yonetim/db.php on line 23
Marmalara İlaçlama

Pest ControlHasereler ve kemirgenlerin, sağlık ve aile sağlığı üzerine zararlı etkileri olabilir Enfestasyonlar bu tür kaynaklanan tehlikeleri tam olarak anlamak için çok önemlidir.

Bazı evlerde en sık görülen haşerelerin hamamböceği, kemirgenler ve pirelerin enfetasyon kaynakları olduğunu biliyor muydunuz?  Bunların oluşturdukları ciddi tehditleri göz ardı etmezsek bu zararlıları ile evlerimizi paylaşımı düşünmek tedirgin edici boyutlara ulaşacaktır.

Zararlıları ile ilişkili sağlık risklerine daha ayrıntılı bir bakış;

Hamamböcekleri

Çevresel Sağlık Bilimleri Enstitüsü (NIEHS), Amerika Birleşik Devletleri'nde beş çocuktan birinde astım belirtilerinin şiddetini artıran allerjenlerin, hamamböceği ile ciddi baglantılı olduğunu bildiriyor. Bu allerjenler, hamam böceği, tükürük, dışkıları ve bu zararlıların çürüyen organları aracılığıyla yayılmaktadırlar Ayrıca vucutları ile. gıda, pişirme ekipmanları ve gıda yüzeyleri bulaşabilen, E. coli ve salmonella gibi bakteri vücutlarında taşıyabilir ve kontaminasyona sebeb verebilirler.

Sivrisinekler

Aktif uçucu olmaları, Çok sayıda verimli döl vermeleri ,Kutuplar hariç her ana karada yaşamaları, Çok geniş adaptasyon yeteneğine sahip olmaları, Nelere sebep verirler, Sarı Humma, Dank Humması, (Aedes-aegypti), Filariya, (anofel,culex,aedes), Arbovirüs Hastalıkları, Sıtma.


Copyright © 2012 - Marmara İlaçlama Ltd. Şti.
web tasarımı Acıbadem Medya